Urban po sparingu: Najwyższy czas, aby złapać rytm meczowy

- Na tym etapie przygotowań chcemy, aby jak najwięcej zawodników rozegrało po 90 minut. Jutro mamy kolejny mecz i planujemy sprawdzić wszystkich zdrowych piłkarzy, którzy są z nami na Cyprze - powiedział po sparingu z drużyną Chimki Moskwa trener Legii Jan Urban.
W sobotę Legia przegrała z ostatnią drużyną drugiej ligi rosyjskiej Chimki Moska 1:2. - W takich spotkaniach można sprawdzić młodzież. Dzisiaj Mizgała i Kurowski rozegrali po 90 minut. Obaj mają za sobą serię podwójnych treningów. Tak jednak postanowiliśmy i widać, że powoli odczuwają obciążenia. Dzisiaj mieli kilka fajnych zagrań, ale w innych sytuacjach mogli pokazać się z lepszej strony. Czy ktoś pojedzie do Hiszpanii? Na pewno tak, ale nie chcę mówić jeszcze kto i ilu z nich - mówił oficjalnej stronie legia.com po meczu trener Urban.

Szkoleniowiec legionistów podkreślił, że jego podopieczni powinni jak najszybciej złapać rytm meczowy. - Nie wiemy, jakim składem wyjdziemy przeciwko Koronie Kielce. W niedzielę zmierzymy się z bardziej wymagającym rywalem, więc i skład będzie silniejszy. Chcę zobaczyć jak inni wyglądają pod względem fizycznym. Najwyższy czas, aby łapać rytm meczowy - powiedział Urban.

- Na tym etapie przygotowań chcemy, aby jak najwięcej zawodników rozegrało po 90 minut. Jutro mamy kolejny mecz i planujemy sprawdzić wszystkich zdrowych piłkarzy, którzy są z nami na Cyprze. Michalak i Choto są kontuzjowani - dodał.