Michał Efir ma uszkodzone więzadła poboczne

Badania przeprowadzone w Hiszpanii wykazały że 21-letni napastnik Legii Michał Efir ma uszkodzone więzadła poboczne w kolanie. Dokładniejsze badania piłkarz przejdzie w Warszawie.
Rusz się. We wtorek trening boot camp na Górce w parku Moczydło

Efir zszedł z boiska z kontuzją podczas sobotniego sparingu z Concordią Chiajna (2:1). W niedzielę co prawda pojechał z zespołem na wycieczkę na Gibraltar, ale nie brał udziału w treningach. na razie nie wiadomo jak długo będzie leczył uraz.

Efir dopiero tej zimy zaczął trenować z zespołem Jana Urbana. W czasie krótkiej kariery już dwukrotnie zrywał więzadła krzyżowe w kolanie - tym samym z którym ma problem teraz. Po raz ostatni w maju ubiegłego roku.

"Po dwóch długich dniach, jestem już po badaniach kolana. Diagnoza: uszkodzone więzadło poboczne + kilka wątpliwości które w ciągu kilku dni zostaną wyjaśnione. Ciężko jest mi teraz powiedzieć jak długa przerwa mnie czeka, tydzień, dwa, miesiąc? Nie wiem okaże się w ciągu kilku dni. Dziękuję wszystkim za wsparcie! A co najważniejsze, na dzień dzisiejszy sezon się dla mnie nie skończył!" - napisał piłkarz na Facebooku.

Efir jest najlepszym strzelcem Legii w zimowych sparingach. Strzelił pięć goli w sześciu spotkaniach.

Jakub Rzeźniczak: » Noga już nie boli