Legia - FK Krasnodar 1:1. Dwie różne połowy

Legia zremisowała z FK Krasnodar 1:1. Jedynego gola dla lidera T-Mobile Ekstraklasy zdobył Inaki Astiz.
Mecz rozpoczął się dla legionistów fatalnie. Już w 4. minucie gola dla FK zdobył Pietrow. W pierwszej połowie Legia grała słabo, niemrawo w ataku i niezbyt pewnie w obronie. Dużo błędów popełniał Daniel Łukasik, natomiast Danijel Ljuboja i Miroslav Radović notowali dużo strat. Niewidoczny był Jakub Kosecki, który przed sparingiem dogadał się z działaczami Legii w kwestii przedłużenia kontraktu.

W drugiej połowie legioniści zagrali o wiele lepiej - przede wszystkim odważnie w ataku, co zaprocentowało golem już 10 minut po przerwie. Na bramkę rywala strzelał Ljuboja, piłkę odbił bramkarz FK, ale wobec dobitki Astiza był bezradny.

Do końca meczu Legia kontrolowała przebieg meczu, dyktowała jego tempo, ale nie potrafiła strzelić drugiego gola. Najbliższy tej sztuki był Kosecki, ale jego strzał z narożnika pola karnego przeleciał nad poprzeczką.