Sport.pl

Legia się motywuje. Piłkarze spędzili w klubie osiem godzin

Po beznadziejnym początku rundy i ledwie jednym punkcie wywalczonym z 13. w tabeli Koroną i ostatnim Bełchatowem piłkarze lidera Ekstraklasy spędzili w klubie osiem godzin, a nie jak zwykle trzy.
- Mieliśmy badania laboratoryjne, które robimy przynajmniej raz w miesiącu. Dlatego tak wcześnie zjawiliśmy się w klubie. W tym, że po treningu, który zaczął się o dziesiątej, posiedzieliśmy chwilę dłużej i porozmawialiśmy we własnym gronie, też nie ma niczego nadzwyczajnego. Wiemy, jak zaczęliśmy rundę, a w piątek czeka nas ciężki mecz. Podbeskidzie ma tylko dziesięć punktów, ale przecież choćby nie wiem jak to brzmiało, jedziemy do lidera rundy wiosennej - usłyszeliśmy od jednego z zawodników.

Drużyna z Bielska-Białej zdobyła wiosną cztery punkty i nie straciła gola z Jagiellonią oraz Wisłą, a Legia przegrała w Kielcach 2:3 z Koroną, która jesienią zdobyła 12 bramek w 15 meczach. Za sobotni bezbramkowy remis z ostatnim w tabeli Bełchatowem trener Jan Urban przeprosił kibiców i dodał: "od samego patrzenia można było się czuć jak w kolejce do dentysty".

Wczorajszy trening obejrzał m.in. prezes Bogusław Leśnodorski. Wśród ćwiczących był m.in. wracający po dniu przerwy Jakub Kosecki. Wokół boiska truchtali Dickson Choto i Marko Szuler. Wracający po kontuzji Jakub Rzeźniczak nie ćwiczył z powodu zatrucia.

W Bielsku-Białej do składu wracają Jakub Wawrzyniak, Miroslav Radović i Daniel Łukasik, którzy w sobotę pauzowali za kartki. Urban zapowiedział zmiany przede wszystkim w pomocy i ataku.

Kontuzjowani Jorge Salinas i Tomasz Jodłowiec wrócą do gry pod koniec marca.

Więcej o:
Komentarze (6)
Legia się motywuje. Piłkarze spędzili w klubie osiem godzin
Zaloguj się
 • korponaracja

  Oceniono 2 razy 2

  ci sku...ele za taką kasę jaką zarabiają powinni codziennie w klubie spędzać po 8 godzin i zapie...ć. trening na na boisku, trening na siłowni, zajęcia taktyczne itp. itd. jest nad czym pracować...

 • ewa5.0

  Oceniono 27 razy -9

  Ciekawe jaką bzdurę wymyślą w Legii,po przegranej z Podbeskidziem, bo że przegrają to pewne!
  Jakby ktoś wątpił w to, to przypominam Podbeskidzie zdobyło wiosną 4 punkty i 4 bramki, a Legia 1 punkt i 2 bramki-jakieś pytania?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX