Bartosz Bereszyński: Z prawą obroną trener Urban trafił w dziesiątkę

PRZEGLĄD PRASY. - Z prawą obroną trener Urban trafił w dziesiątkę. Zabezpieczasz tył, a potem jazda do przodu. Podoba mi się. Jeśli wszystko dobrze się potoczy, to za kilka lat będę mógł powiedzieć, że Jan Urban był punktem zwrotnym w mojej karierze - mówi ?Faktowi? Bartosz Bereszyński.
Rusz się! Zaplanuj aktywnie weekend w Warszawie

Zimą do Legii trafił z Lecha. Wielu kibiców w Poznaniu nie może mu tej decyzji wybaczyć. Jak sam przyznaje: - Nie żałuję. A jeśli wszystko dobrze się potoczy, to za kilka lat będę mógł powiedzieć, że Jan Urban był punktem zwrotnym w mojej karierze.

Szkoleniowiec Legii na obozie w Costa Ballenie sprawdzał Bereszyńskiego na prawej obronie. - Z prawą obroną trener Urban trafił w dziesiątkę. Zabezpieczasz tył, a potem jazda do przodu. Oglądam najlepszych na swojej pozycji: Alvesa, Rafaela i... Piszczka. Robię wszystko, aby w maju świętować tu mistrzostwo Polski - zapewnia w "Fakcie" Bereszyński.

W sobotę Legia gra z Wisłą w Krakowie, gdzie nie wygrała od prawie 16 lat. Na razie nie wiadomo, czy Bereszyński będzie gotowy na to spotkanie. W czwartek z powodu urazu zszedł z treningu. - Zabolało mnie coś w udzie - powiedział.