Sport.pl

Jan Urban: Jesteśmy lepsi od Lecha. Tak pokazuje tabela i wynik meczu w Poznaniu

PRZEGLĄD PRASY. Jesteśmy lepsi od Lecha. Tak pokazują tabela i wynik bezpośredniego spotkania. Niebawem dojdzie do spotkania rewanżowego, które może decydować o wszystkim - mówi w wywiadzie dla ?Przeglądu Sportowego? trener Legii Jan Urban
Rusz się w Warszawie. Zaplanuj aktywny weekend!

W sobotę Legia zagra u siebie w 23. kolejce ekstraklasy z Pogonią Szczecin. W meczu lidera, który chce sięgnąć po mistrzowski tytuł, z trzecią drużyną od końca każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dużą niespodzianką.

Przed tym spotkaniem dziennikarze "Przeglądu Sportowego" zapytali trenera Legii Jana Urbana o szanse jego drużyny na mistrzowski tytuł.

- Szansa jest duża. Ja i zawodnicy jesteśmy tego świadomi. Widzę, że w drużynie koncentracja jest na wysokim poziomie. Czasem sobie myślę, że powinno być w tym zespole więcej radości. Dużo rozmawiamy, piłkarze podkreślają, że dobrze pamiętają o tym, co stało się przed rokiem. Strasznie chcą się zrewanżować. Zobaczymy, jak to obciążenie na nich wpłynie - mówi gazecie Urban.

Szkoleniowiec Legii porównał też swój zespół z głównym konkurentem w walce o mistrzostwo - Lechem Poznań.

Jesteście lepsi od Lecha? - Jesteśmy. Tak pokazują tabela i wynik bezpośredniego spotkania. Jesienią oni musieli pokazać, jak wytrzymają presję meczu z Legią. Niebawem dojdzie do spotkania rewanżowego, które może decydować o wszystkim. Zobaczymy. Uważam, że dużo łatwiej jest gonić, niż uciekać. Lech znajduje się w takiej sytuacji, że udział w europejskich pucharach ma zapewniony. Jeden cel osiągnął i chce ugrać coś więcej - ocenił trener Legii.

Komentarze (5)
Jan Urban: Jesteśmy lepsi od Lecha. Tak pokazuje tabela i wynik meczu w Poznaniu
Zaloguj się
  • legi0nista.com

    0

    Czekamy na was leszku! legi0nista.com/2013/04/21/chlopcy-z-jagi-gdzie-wasze-flagi/

  • absolutebeginners

    Oceniono 15 razy -7

    gdyby nie sędziowanie w Krakowie - gdyby nie pompowanie balonika przez pajaca Leśniodroskiego .. Hmm ..powinien mieć Pan z Ległą 20 pkt. przewagi ..a nie raptem 4 - z czego 3 niezasłużonie .. Legia zaczyna grać piach ..Lech się rozkręca .. i obym się nie mylił ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX