Leszek Pisz: Czas Ljuboi w Legii już się skończył

PRZEGLĄD PRASY. - Powiem tak - jego czas w tym zespole już się skończył. Nie wydaje mi się, żeby miał w ogóle jakiekolwiek szanse, by z "Elką" jeszcze kiedyś zagrać - powiedział o Danijelu Ljuboi w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? były piłkarz Legii Warszawa Leszek Pisz.
Rusz się! Zaplanuj aktywnie tydzień i weekend w Warszawie

W zeszłym tygodniu Ljuboja decyzją klubu został odsunięty od pierwszego zespołu Legii. Dodatkowo 35-letni Serb zapłaci wysoką karę finansową i do końca sezonu będzie trenował w drużynie Młodej Ekstraklasy. Ljuboja razem z Miroslavem Radoviciem po meczu finałowym Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław bawił się do później nocy w jednym z warszawskich klubów.

- Nie wyobrażam sobie, żeby nie było kary za takie zachowania w decydującym momencie sezonu. Bardzo prawdopodobne, że piłkarze pili, bo byli sfrustrowani tym, ile grali w meczu ze Śląskiem. Ale to żadne usprawiedliwienie - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Leszek Pisz.

- Ljuboja w ostatnich meczach wyglądał słabo. Żadna to strata. Powiem tak - jego czas w tym zespole już się skończył. Nie wydaje mi się, żeby miał w ogóle jakiekolwiek szanse, by z "Elką" jeszcze kiedyś zagrać - dodał były piłkarz Legii.Czy sprawa balowania Ljuboi i Radovicia została wyolbrzymiona ponad miarę?