Transfery. "A Bola": Lica odmówił Legii

Zmierzająca po tytuł mistrzowski Legia powoli rozgląda się za wzmocnieniami. Jak pisze portugalski dziennik "A Bola", ofertę kontraktu złożoną przez klub z Łazienkowskiej odrzucił napastnik Estoril-Praia - Lica.
Portugalczyk, któremu w czerwcu kończy się kontrakt, będzie do wzięcia za darmo. Według "A Boli" warszawski klub zaoferował mu zarobki w wysokości trzydziestu tysięcy euro miesięcznie. Lica ma jednak za sobą udany sezon w portugalskiej ekstraklasie i może przebierać w ofertach. Legii odmówił, bo sam chciałby grać w silniejszym zespole. Jego zatrudnieniem zainteresowane są czołowe tureckie klubu, a także mistrz kraju FC Porto.

25-letni gracz Estoril-Praia jest napastnikiem. W tym sezonie rozegrał 29 spotkań w lidze, w których zdobył sześć goli.

W pierwszej drużynie Legii znajduje się obecnie trzech snajperów. Pewny swojej przyszłości może być w tej chwili jedynie Gruzin Wladimir Dwaliszwili. Oprócz niego przy Łazienkowskiej zostanie najprawdopodobniej również Marek Saganowski, z którym klub zamierza przedłużyć wygasający po tym sezonie kontrakt.

Przesądzony jest natomiast los Danijela Ljuboi. Umowa najlepiej zarabiającego gracza Legii wygasa za kilka tygodni i piłkarz ma opuścić Warszawę.