Legia: Mistrzowska feta odbędzie się na Agrykoli

Z przyczyn niezależnych od klubu zorganizowanie fety na placu Zamkowym okazało się niemożliwe. Zgodnie z sugestią władz miejskich świętowanie zdobycia dwóch tytułów odbędzie się w niedzielę w parku Agrykola - poinformowała Legia.
Rusz się. Przejazd na rolkach, longboardy i frisbee. Co jeszcze w Warszawie?

W komunikacie na oficjalnej stronie Legia poinformowała, że "z przyczyn niezależnych od klubu" mistrzowska feta nie odbędzie się na placu Zamkowym. Zgodnie z sugestią władz miasta impreza została zaplanowana na niedzielę po meczu ze Śląskiem w parku Agrykola.

Poniżej pełna treść komunikatu klubu ze strony legia.com:

"Drodzy Kibice, Już w najbliższą niedzielę będziemy wspólnie świętować Mistrzostwo Polski. Piłkarze i trenerzy będą mieli okazję podziękować Wam - Kibicom za fantastyczne wsparcie, na które mogli liczyć w kończącym się sezonie.

Po meczu ze Śląskiem Wrocław i dekoracji Mistrzów na stadionie, drużyna przejedzie odkrytym autokarem ze stadionu w kierunku ulicy Górnośląskiej, Al. Ujazdowskich do Placu Trzech Krzyży i dalej ulicami Książęcą, Rozbrat i Myśliwiecką do Parku Agrykola gdzie spotka się z Kibicami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kibiców, Klub zaproponował władzom i organom administracyjnym Warszawy, aby przejazd zespołu Legii Warszawa autokarem odbył się Traktem Królewskim do Placu Zamkowego, gdzie odbyłaby się prezentacja trofeum i mistrzowskiej drużyny oraz udekorowanie symbolu Warszawy - Kolumny Zygmunta III Wazy - szalikiem Legii. Z przyczyn niezależnych od Klubu okazało się to niestety niemożliwe.

Klub zwrócił się do władz Miasta st. Warszawy z prośbą o zaangażowanie i organizację odpowiedniej oprawy spotkania Mistrzów Polski z Kibicami w Parku Agrykola - zgodnie z sugestią władz miejskich."