Sport.pl

Zadymiony stadion Legii. Mecz ze Śląskiem zaczął się z opóźnieniem [ZDJĘCIA I WIDEO]

Mecz Legii ze Śląskiem nie zaczął się zgodnie z planem, czyli o godz. 16, ale z kilkunastominutowym opóźnieniem. Powodem były ogromne chmury białego dymu, który na ?Żylecie? pojawił się za sprawą kibiców Legii. Przez kwadrans widoczność na stadionie ograniczona była praktycznie do zera.
Rusz się! Weekend się kończy, ale sprawdź, co dzieje się w trakcie tygodnia

Mecz Legii ze Śląskiem rozpoczął się z opóźnieniem. Kibice przygotowali specjalną oprawę z okazji zdobycia dziewiątego w historii klubu mistrzostwa Polski. Na trybunie północnej, czyli "Żylecie", zaprezentowano efektowny transparent z wielkim napisem "Habemus Campione", czyli "mamy mistrza", między którym znalazł się także herb Legii i królewskie insygnia.

Chwilę później na murawę zostały rzucone serpentyny, a potem kibice z "Żylety" wywołali dym, który rozprzestrzenił się na cały stadion i znacząco ograniczył widoczność. Ale nie było widać, by kibice rozpalali race. Przed meczem Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa wydało apel, aby nie używać środków pirotechnicznych podczas oprawy.Piłkarze schowali się w tunelu i czekali na rozwój wydarzeń. W tym czasie trwały konsultacje, ale po kilkunastu minutach obie drużyny wróciły na boisko.Więcej o:
Komentarze (15)
Zadymiony stadion Legii. Mecz ze Śląskiem zaczął się z opóźnieniem [ZDJĘCIA I WIDEO]
Zaloguj się
 • cep_0

  Oceniono 32 razy 8

  Dwie rzeczy :
  1. Jestem ciekawy czy WOJEWODA MAZOWIECKI ODWAŻY SIĘ ZAMKNĄĆ ŻYLETĘ.
  O stadionie już nie mówię.
  Ja osobiście w to nie wierzę - obawa przed ITI

  2. Pajac KOSECKI nurek.

 • grzels

  Oceniono 24 razy 6

  Taaa... Przyjdzie czas na eliminacje do europejskich pucharów i się banda skompromituje na boisku, na trybunach i się skończy sen o Warszawie.

 • tekameka

  Oceniono 39 razy 5

  Polonia - to prawdziwy warszawski klub, nie jakaś podróbka jak Legia z Kościuchnówki:
  Legia Warszawa – polski klub piłkarski z siedzibą w Warszawie, kontynuator tradycji – powołanej w marcu 1916 w Kościuchnówce pod Maniewiczami – piłkarskiej Drużyny Legjonowej LEGIA, reaktywowanej 14 marca 1920 w Warszawie.
  Kostiuchnówka lub Kościuchnówka (ukr. Костюхнівка) - wieś na Ukrainie, w obwodzie wołyńskim.
  Na przełomie XIX i XX wieku wieś, nazywana ówcześnie Kostiuchnówka leżała w gminie Miedwieże, w powiecie łuckim. Wieś należała do Franciszka Roszkowskiego. Zamieszkiwało ja 709 mieszkańców. We wsi były 124 domy, cerkiew i dwa młyny.
  Maniewicze (ukr. Маневичі, niem. Manewytschi, jid. מנייביץ') – osiedle typu miejskiego na Ukrainie i stolica rejonu w obwodzie wołyńskim. W 2008 mieszkało w nim ponad 10 tys. mieszkańców.

  Lech- Kuchenkorz
  Legia - Młynorz

 • drugi-skrajniak

  Oceniono 13 razy 3

  jak rozumiem to pewnie kibice WKSu... Czekam na karę od PZPNu... :) ach ta żelazna sprawiedliwość PZPNu, o której nikt nie słyszał...

 • pendrakwielki

  Oceniono 67 razy 1

  Tak też myslałem, że te przechwałlki kibicowskie i pisanie przed meczem i swiętowaniem Legii, że będzie tak uroczyście i spokojnie to był pic na wodę foto montaż. Teraz pokaża co potrafią. Barachło!!!

 • antyna-zista

  Oceniono 4 razy 0

  CAMPIONEM

 • refleksyjny

  Oceniono 7 razy -3

  Po prostu kibole.
  Bydlaki.
  I co Panie Wojewodo?
  Walic to.

 • ya-nek

  Oceniono 16 razy -4

  Wszystko sie zgadza. Stowarzyszenie kibicow Legii prosilo kibicow by pokazali klase, to pokazali. Jak zwykle chamstwo. Po meczu bedzie znacznie gorzej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX