Najważniejszy sparing Legii w Bad Zell - w środę ze Spartą Praga. Zamów newsletter!

W środę o 18, w austriackim Bad Wimsbach, Legia zagra ostatni sparing podczas grupowania - rywalem będzie Sparta Praga, która w minionym sezonie grała w 1/16 finału Ligi Europejskiej i odpadła z Chelsea, późniejszym triumfatorem rozgrywek. Jan Urban po raz pierwszy w okresie przygotowawczym wystawi w sparingu najmocniejszy skład.
Legia Extra - zamów newsletter o najlepszej polskiej drużynie

Dotychczas w rozegranych w Austrii sparingach z Żyliną (1:1) i SV Ried (3:3) trener Legii konsekwentnie wystawiał po dwie jedenastki na każdą z połów, z których żadnej nie można było uznać za zalążek najmocniejszej. Teraz ma być inaczej - z Legią trenują już wszyscy gracze, którzy mieli być na zgrupowaniu, Urban obserwuje ich od kilku dni i na tej podstawie ustawi zespół.

Jak zagra Legia? Dowiesz się tego z analizy Kuby Dybalskiego, który obserwuje zgrupowanie w Bad Zell. Poznasz skład i założenia taktyczne. Jak zrealizuje te założenia? Sprawdź w relacji na żywo, która rozpocznie się przed 18. Jak oceni spotkanie Urban, co napiszą blogerzy? Zamów newsletter o mistrzu Polski, przyślemy Ci te informacje mailem.