Broź: Nie trzymam kciuków za transfer Bereszyńskiego

PRZEGLĄD PRASY.- To, czy Bartek zostanie czy odejdzie, nie ma na mnie wpływu, ani pozytywnego, ani negatywnego. Rywalizujemy, bo to potrzebne zespołowi - powiedział w wywiadzie z ?Przeglądem Sportowym? Łukasz Broź, nowy obrońca w składzie mistrzów Polski.
Rusz się! Sprawdź, jakie wydarzenia sportowe czekają na Ciebie w weekend

Broź trafił do Legii tuż po zakończeniu sezonu T-Mobile Ekstraklasy. Ma wzmocnić rywalizację na prawej stronie defensywy. Jego konkurentami są Jakub Rzeźniczak i Bartosz Bereszyński, odkrycie minionych rozgrywek. "Bereś" już niedługo może zmienić barwy klubowe, mówi się o transferze do Benfiki Lizbona. Broź miałby być dla niego solidną alternatywą.

- Kciuków za transfer Bartka nie trzymam, bez przesady - powiedział nowy zawodnik "Wojskowych" w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". - Jestem w Legii, mam robić swoje, czyli pokazać swoją wartość. To, czy Bartek zostanie czy odejdzie, nie ma na mnie wpływu - dodał.

Broź ostatnie siedem sezonów spędził w Widzewie Łódź. - Widzew i Legię pod względem piłkarskim dzieli przepaść, to dwa różne światy - skończył.

Jakie dylematy przed sparingiem ma Urban? Sprawdź na facebooku Warszawa.sport.pl