Jan Urban przed meczem z New Saints: Na Wyspach na brak dopingu nie będziemy narzekać

- Legia ma kibiców w całej Europie i nie tylko. Na Wyspach jest ich dużo i z tego, co słyszałem, na meczu z New Saints na brak dopingu nie będziemy narzekać - powiedział po piątkowym treningu Jan Urban.
Rusz się! Longboard, rolki, finał Topligi. Zaplanuj aktywnie weekend w Warszawie

Pierwszy wyjazdowy mecz Legii w Lidze Mistrzów odbędzie się na Glyndwr University Racecourse Stadium w Wrexham. Obiekt może pomieścić 10,5 tys. widzów. Jak poinformował "Przegląd Sportowy", do czwartku sprzedanych zostało 2,5 tys. wejściówek, z czego aż 2,2 tys. kupili fani warszawskiej drużyny.

- To tylko pokazuje, że Legia ma kibiców w całej Europie i nie tylko - cieszy się Urban. - Na Wyspach jest ich dużo i z tego, co słyszałem, na meczu z New Saints na brak dopingu nie będziemy narzekać - dodaje.

Trener poza kibicami Legii, którzy pojawią się w Walii, cieszy się też z tego, że mecz zostanie rozegrany w Wrexham. - Na szczęście nie gramy na boisku ze sztuczną trawą, gdzie na co dzień występuje New Saints, tylko na naturalnej trawie - wyjaśnia.

Legia walkę o LM rozpocznie już w środę. Początek spotkania z The New Saints o godz. 20.15. - Ten pierwszy mecz o stawkę będzie dla nas zagadką - mówi Urban. - Ale Deyna Cup, czyli ten ostatni nasz sprawdzian przed meczem z New Saints, wypadł nieźle. Jedziemy do Walii z nadzieją na dobry wynik. Rywala dobrze nie znamy, ale jestem spokojny - zakończył.

Więcej o: