Sport.pl

Dwaj legioniści z Podbeskidzia chcą strzelić w sobotę bramkę Legii

PRZEGLĄD PRASY. - Chcę bardzo zagrać, ale nie spinam się. Jeśli zdobędę gola, to na pewno wielkiej radości nie będę okazywał - mówi ?Przeglądowi Sportowemu? Aleksander Jagiełło, legionista wypożyczony do Podbeskidzia. Bramkę Legii w sobotnim meczu chce strzelić też jego kolega Kamil Kurowski.
Rusz się. Zaplanuj aktywny weekend w Warszawie: parkour, biegi, rugby, siatkówka plażowa

Dwaj legioniści wypożyczeni do Podbeskidzia, Aleksander Jagiełło i Kamil Kurowski, chcą strzelić w sobotę Legii gola. - Och, to byłoby megaprzeżycie. Jeśli trafię do siatki, to chyba kibice nie zaczną mnie wyzywać? - zastanawia się na łamach "Przeglądu Sportowego" 19-letni Kurowski, który w ubiegły weekend zadebiutował w najwyższej klasie rozgrywkowej w meczu przeciwko Górnikowi.

- Chcę bardzo zagrać, ale nie spinam się. Jeśli zdobędę gola, to na pewno wielkiej radości nie będę okazywał - obiecuje rok młodszy Jagiełło. To właśnie 18-latek ma większe szanse na grę od pierwszej minuty w meczu przeciwko Legii. Trener Czesław Michniewicz postawił na niego w obydwu meczach tego sezonu: z Lechią i Górnikiem.

Obydwaj nastolatkowie zostali wypożyczeni z Legii do klubu z Bielska-Białej na rok, z opcją powrotu do Warszawy po rundzie jesiennej. - Dla nas to świetna opcja, bo dzięki temu możemy grać w ekstraklasie - podkreśla Kurowski.

Początek meczu Legia - Podbeskidzie Bielsko-Biała w sobotę o godz. 20.30. Relacja na żywo na Warszawa.sport.pl.Więcej o: