Jakub Rzeźniczak: Nie możemy zlekceważyć Ruchu

- Mecz z Ruchem traktujemy jako kolejny ligowy. Po 30. kolejce wszystkie punkty zostaną podzielone na dwa, dlatego musimy zgromadzić ich jak najwięcej - powiedział przed meczem z Ruchem obrońca Legii Jakub Rzeźniczak.
Rusz się! Wybierz coś dla siebie i zaplanuj aktywnie weekend w Warszawie

W sobotę o 20.30 Legia zagra w Chorzowie z Ruchem. Transmisja w Canal+ Family, relacja na warszawa.sport.pl. Mistrzowie Polski dotychczas wygrali trzy mecze w ekstraklasie. W środę po remisie 0:0 z Molde awansowali do rundy play-off Ligi Mistrzów.

- Mamy szeroką kadrę. Trener stosował rotację, co dawało wymierne korzyści w postaci kolejnych wygranych. Do Chorzowa jedziemy po trzy punkty i nie uwzględniam innego scenariusza. Mecze z Legią są szczególne dla każdego zespołu. W maju pojechaliśmy do Chorzowa już jako mistrzowie Polski, mieliśmy wygrać, a zremisowaliśmy. Nie możemy zlekceważyć niebieskich, tylko profesjonalnie podejść do potyczki z takim samym zaangażowaniem, jak do starcia z Molde - powiedział Rzeźniczak.

- Mecz z Ruchem traktujemy jako kolejny ligowy. Po 30. kolejce wszystkie punkty zostaną podzielone na dwa, dlatego musimy zgromadzić ich jak najwięcej - zakończył 27-letni obrońca Legii.

Więcej o Legii na Facebooku Warszawa.sport.pl

Jakim wynikiem zakończy się mecz Ruch - Legia?