Jacek Zieliński: Obecnie Legia jest najlepsza w Polsce. Może awansować do Ligi Mistrzów

- Zmierzymy się z najlepszą w tej chwili polską drużyną. Legia ma szeroką kadrę, w każdym ligowym spotkaniu odnosi zwycięstwa i zasłużenie prowadzi w tabeli. W sobotę czeka nas trudne zadanie, ale na pewno nie poddamy się i będziemy walczyli o możliwie najlepszy rezultat - powiedział przed meczem z Legią trener Ruchu Jacek Zieliński.
Rusz się! Wybierz coś dla siebie i zaplanuj aktywnie weekend w Warszawie

W sobotę o 20.30 Legia zagra w Chorzowie z Ruchem. Transmisja w Canal+ Family, relacja na warszawa.sport.pl. Mistrzowie Polski dotychczas wygrali trzy mecze w ekstraklasie. W środę po remisie 0:0 z Molde awansowali do rundy play-off Ligi Mistrzów.

- Ostatnie rezultaty mistrzów Polski muszą robić wrażenie. To zasługa szerokiej i wyrównanej kadry. Każdy zawodnik musi zachowywać wysoką dyspozycję, ponieważ jeden słabszy występ może skutkować odesłaniem na ławkę rezerwowych - powiedział w rozmowie z Legia.com Zieliński, który zwraca uwagę na fakt, że nie jest łatwo pogodzić występy w lidze i w europejskich pucharach.

- Jednak Legia jako pierwszy mistrz Polski od wielu lat nie osłabiła się, nie wyprzedała kluczowych zawodników. W klubie z Łazienkowskiej dokonano kilku ciekawych transferów, trener Urban ma szeroką kadrę i korzysta z tego bogactwa. Moim zdaniem legioniści mają wszystko, aby przerwać polską niemoc i po wielu latach zakwalifikować się do Ligi Mistrzów - dodał trener Ruchu.

- Zmierzymy się z najlepszą w tej chwili polską drużyną. Legia ma szeroką kadrę, w każdym ligowym spotkaniu odnosi zwycięstwa i zasłużenie prowadzi w tabeli. W sobotę czeka nas trudne zadanie, ale na pewno nie poddamy się i będziemy walczyli o możliwie najlepszy rezultat - zakończył Zieliński.

Więcej o Legii na Facebooku Warszawa.sport.pl

Jakim wynikiem zakończy się mecz Ruch - Legia?