Twitter o zamknięciu "Żylety": "Mam nadzieję, że to żart", "Raca symbolem wolności"

UEFA na mecz IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt zamknęła "Żyletę". Jak użytkownicy Twittera skomentowali tę decyzję?
Rusz się. Pojeździj na rolkach i pograj w hokeja. Co jeszcze w Warszawie?

We wtorek do klubu z Łazienkowskiej wpłynęło pismo, w którym UEFA nałożyła na Legię karę finansową (45 tys. euro) oraz poinformowała, że na mecz ze Steauą - decydujący o awansie do fazy grupowej Ligi Mistrzów - zamknięta będzie trybuna północna. Powodem tej decyzji było zachowanie warszawskich kibiców na wyjazdowym meczu z The New Saints, którzy w pierwszej połowie meczu z Walijczykami na trybunach odpalili race. Jak na Twitterze zareagowali m.in. dziennikarze i blogerzy?

Jakub Rzeźniczak @JakubRzezniczak: Mam nadzieję że to żart.

Tomasz Ćwiąkała @cwiakala: Fenomenalnie przydały się race na jakimś śmiesznym New Saints. Teraz Legia traci swój największy atut przed Steauą.

Rafał Stec @RafałStec: UEFA zamknęła Żyletę na mecz ze Steauą, kara za race w Walii. To już się boję o Śląsk, oni dopiero popalili w Brugii.

Krzysztof Stanowski @K_Stanowski: Zawsze mając do wyboru odpalenie racy albo obejrzenie meczu, odpalam racę! Raca jest symbolem mojej nieskrępowanej wolności.

Sebastian Kuśpik @Seba Kuśpik: No to czekam z niecierpliwością jak za głupotę swoich kibiców w Belgii zapłaci Śląsk. Może być grubo.

Piotr Kamieniecki @PKamieniecki: Jeśli Żyleta faktycznie zamknięta, to będzie to niesamowicie żenująca decyzja UEFA. Prezesie @BoniekZibi - warto podziałać.

Piotr Gawin @gawin76: W kwestii rac to jest klasyczne kopanie się z koniem, już nie jednym jak widać. Jaki w tym sens? Kara idiotyczna, tylko co z tego...

Jakub Bednaruk @JakubBednaruk: Tak, przychodzę na Legię dla oprawy, ale fascynacja racami znając konsekwencje jest dla mnie kompletnie niezrozumiała. Szkoda.

Piotr Jóźwiak @P_Jozwiak: Wszyscy ujadają na decyzję UEFA ws. Żylety. Dali karę - okej. Będzie odwołanie - zmienią karę (bo tak najczęściej jest). Straszonko.

Maciek Paprocki @pprcki: Ja na miejscu prezesa Leśnodorskiego nie chciałbym przyjąć kibiców z Rumunii po tym co zaprezentowali w niedzielnych derbach.

Jak oceniasz decyzję UEFA?