Sport.pl

Legia w Bukareszcie bez Bereszyńskiego. Obrońca nie zdąży także na rewanż?

Bartosz Bereszyński nie będzie mógł zagrać w środowym meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów ze Steauą w Bukareszcie. Do dyspozycji Jana Urbana będzie kontuzjowany ostatnio Tomasz Jodłowiec.
Rusz się! Wybierz coś dla siebie i zaplanuj aktywnie weekend w Warszawie

21-letni obrońca nabawił się kontuzji podczas rewanżowego meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Molde. Badania wykazały naderwanie mięśnia przywodziciela. Z tego powodu Bereszyński nie zagrał w spotkaniach z Ruchem Chorzów i Rozwojem Katowice oraz nie wziął udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski przed towarzyskim meczem z Danią.

Bez Bereszyńskiego Legia zagra w środę ze Steauą. Nie wiadomo, czy prawy obrońca zdąży wyleczyć się na rewanż, który zaplanowano sześć dni później w Warszawie.

- Szkoda sytuacji Bartka, który prawdopodobnie nie będzie do naszej dyspozycji w meczu rewanżowym - powiedział Jan Urban.

Trener Legii będzie mógł skorzystać z Tomasza Jodłowca, który w ostatnich dniach leczył uraz mięśnia uda. W poniedziałek 28-letni zawodnik wrócił do normalnych zajęć z drużyną. - Mam nadzieję, że po treningu nie pojawią się u niego żadne komplikacje - zakończył Urban.

Początek meczu w Bukareszcie o 20:45. Relacja na warszawa.sport.pl.

Więcej o Legii na Facebooku Warszawa.sport.pl

Czy Legia pokona Steauę i awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?
Więcej o:
Komentarze (5)
Legia w Bukareszcie bez Bereszyńskiego. Obrońca nie zdąży także na rewanż?
Zaloguj się
  • well.paid.ghostwriter

    Oceniono 8 razy 2

    mam nadzieję, że Jodłowiec, jeśli zagra, to będzie defensywnym pomocnikiem. zdecydowanie lepiej gra na tej pozycji niż na środku obrony, w której jest niepewny. Jodłowiec gra dobrze, jak ma kogoś za plecami, na stoperze jakoś zżera go odpowiedzialność i popełnia błędy. Dossa z meczu na mecz wygląda coraz lepiej, co cieszy.

  • lokomotywa32

    Oceniono 43 razy -15

    Qrwa mać. To jest wreszcie rywal który pokazałby wszystkim ,,znawcom" jakim słabym graczem jest Judaszyński. Dał próbkę swojej niemocy w meczu z Molde, ale to i tak za mało

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX