Aleksander Jagiełło w styczniu wróci do Legii

Aleksander Jagiełło w barwach Legii

Aleksander Jagiełło w barwach Legii (Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta)

- Olek w styczniu wróci na Łazienkowską - mówi Warszawa.sport.pl prezes Legii Bogusław Leśnodorski o 18-letnim, wypożyczonym do Podbeskidzia Bielsko-Biała Aleksandrze Jagiełło, który w niedzielę strzelił zwycięskiego gola w meczu z Legią.


W niedzielę Jagiełło, który treningi na Legii rozpoczął, mając nieco ponad pięć lat, wszedł na boisko w 63. minucie. 25 minut później pokonał Duszana Kuciaka i dał sensacyjną wygraną Podbeskidziu.

Jagiełło nie cieszył się po strzelonym golu. - Muszę pamiętać, że cały czas jestem zawodnikiem Legii, wychowankiem tego klubu. Wiadomo, że każda bramka cieszy, ale zbytniej radości nie mogło tu być - przyznał po spotkaniu piłkarz.

W poniedziałek o Jagielle mówił w rozmowie z Warszawa.sport.pl Leśnodorski. - Olek to największy i jedyny dla Legii pozytyw niedzielnego meczu. Latem mieliśmy pięciu skrzydłowych, chłopak miał małe szanse na granie, więc musiał iść gdzieś na wypożyczenie.

- Zabranianie mu gry przeciwko Legii byłoby ponurym żartem z naszej strony. Jak już ktoś miał nam strzelić bramkę, dobrze, że zrobił to Olek - stwierdził prezes Legii. I dodał: - W styczniu wróci na Łazienkowską.

O ewentualny powrót do Legii w niedzielę pytano samego Jagiełłę. - Na razie o tym nie myślę. Gram dla Podbeskidzia i to wypożyczenie dużo mi daje, a co będzie dalej, to przekonamy się w przerwie zimowej - podsumował piłkarz.

Zobacz także
  • Miroslav Radović Miroslav Radović: Po takim spotkaniu trzeba nas krytykować
  • Mecz Pogoni z Legią w Warszawie Wojewoda mazowiecki zamknął stadion Legii na mecz z Ruchem
  • Prasa po porażce Legii z Podbeskidziem Kompromitacja Legii, czyli wychowanek pogrążył, upokorzył, ośmieszył tyczki [PRZEGLĄD PRASY]