Arsene Wenger: Fabiański puścił trzy gole więc to nie może cieszyć

- Chciałem przyjrzeć się bramkarzom. Łukasz Puścił trzy gole, przy których miał niewiele do powiedzenia, ale to nie może cieszyć. Wojtek zagrał w drugiej połowie i jego występ był interesujący - ocenił polskich bramkarzy po meczu Legia - Arsenal (5:6) trener gości Arsene Wenger.
Jesteś ligowym ekspertem? Zagraj w Wygraj Ligę »

- Jeszcze nie wiem jak będzie wyglądała nasza polityka odnośnie bramkarzy w przyszłym sezonie. To poważna decyzja, która jest fundamentem budowy zespołu. Dlatego jeszcze nie wiem czy Vito Mannone lub Wojtek Szczesny zostaną wypożyczeni. Chciałem też zdementować plotki, ze Mark Schwarzer przeszedł w Arsenalu testy medyczne. Dziś chciałem przyjrzeć się bramkarzom. Łukasz Puścił trzy gole, przy których miał niewiele do powiedzenia, ale to nie może cieszyć. Wojtek zagrał w drugiej połowie i jego występ był interesujący - ocenił trener.

Nie wiem czy Cesc Fabregas zagra w najbliższym meczu. W tygodniu jedzie na mecz reprezentacji. Wróci w piątek i zobaczymy w jakiej będzie formie. Jego sytuacja na pewno nie jest taka jak Cristiano Ronaldo. Nie umówiliśmy się, ze teraz zostanie a za rok może odejść. To ważny element drużyny, nasz kapitan i zostaje z nami.

Trudno prorokować o wyniku na koniec sezonu. Poprzedni skończyliśmy na trzecim miejscu, więc musimy się wspiąć dwa schodki wyżej i jestem pewien że możemy to zrobić.

Maciej Skorża: » Żal, bo mogliśmy wygrać