Ekstraklasa. Juskowiak: Napastnicy Legii nie istnieją

PRZEGLĄD PRASY. Trener napastników Lecha Poznań Andrzej Juskowiak ocenia na łamach ?Przeglądu Sportowego? formację ofensywną Legii Warszawa, najbliższego rywala mistrza Polski. - Za dużo ciepłych słów nie da się o nich powiedzieć. Na relację na żywo z meczu Legia Warszawa - Lech Poznań zapraszamy w piątek do Sport.pl.
Już w piątek o 20:00 Lech Poznań zmierzy się z Legią Warszawa. Obie drużyny na początku sezonu miały problemy z formacją ofensywną - Lecha uratowało przyjście niezwykle skutecznego Artjomsa Rudnevsa, Legia nadal boryka się z niemocą napastników. O ocenę napadu Legii poprosili Andrzeja Juskowiaka dziennikarze "Przeglądu Sportowego".

- Jedynym piłkarzem Legii, którym się interesowaliśmy, był Ivica Vrdoljak. Na kolana nas jednak nie powalił, Solidny i tyle. O napastnikach Legii wcześniej nie słyszałem, ale może to dobrze? Za dużo ciepłych słów nie da się o nich powiedzieć. Może brakuje im umiejętności, ogrania, zrozumienia. Faktem jest, że nie brylowali w swoich poprzednich klubach. Mieli zaistnieć w Warszawie. Na razie nie istnieją - ocenia surowo trener napastników Lecha.

Przymusowe lekcje polskiego w Wiśle Kraków