Ekstraklasa. Jóźwiak: Trenerem jest Skorża

- Rzeczywiście wpłynęła do nas taka oferta, ale była to jedynie inicjatywa reprezentującego szkoleniowca agenta. Takie oferty stale wpływają do klubu, w taki sposób kontaktował się z nami przez swojego menedżera także Sven-Goran Eriksson. Trenerem jest Maciej Skorża i to jest wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie - powiedział o zainteresowaniu trenerem Luisa Fernando Teny dyrektor sportowy Legii Warszawa Marek Jóźwiak.
W czwartkowym "Przeglądzie Sportowym" pojawiła się informacja o tym, że meksykański trener Luis Fernando Tena jest chce poprowadzić Legię Warszawa. Szkoleniowiec dwa razy sięgał po mistrzostwo Meksyku, od 16 lat prowadzi zespoły z najwyższej klasy rozgrywkowej w Meksyku. Dyrektor sportowy Legii Warszawa ucina spekulacje.

- Rzeczywiście wpłynęła do nas taka oferta, ale była to jedynie inicjatywa reprezentującego szkoleniowca agenta. Takie oferty stale wpływają do klubu, w taki sposób kontaktował się z nami przez swojego menedżera także Sven-Goran Eriksson. Trenerem jest Maciej Skorża i to jest wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie - powiedział

Legia w ośmiu kolejkach wywalczyła zaledwie dziewięć punktów i zajmuje odległe 11. miejsce. Klub, który miał walczyć o mistrzostwo, traci już 10 punktów do lidera - Jagielloni Białystok. W 9. kolejce ekstraklasy warszawski zespół zagra w Łodzi z Widzewem.

Jesteś ligowym ekspertem? Zagraj w Wygraj Ligę »