Legia gromi Wisłę. W Młodej Ekstraklasie

Krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa Młoda Legia pokonała Młodą Wisłę 4:0 w meczu najlepszych drużyn Młodej Ekstraklasy i umocniła się na prowadzeniu w tabeli.
Wideo, bramki i skróty z ekstraklasy w serwisie Ekstraklasa.tv »

W czternastu kolejkach młodzi legioniści wygrali jedenaście meczów. Rówieśnikom z Krakowa nie dali szans, choć bramki strzelali również piłkarze pierwszego zespołu, którzy w piątkowym meczu Legii z Wisłą w Krakowie nie grali od pierwszej minuty.

Już w trzeciej minucie Wojciech Lisowski strzałem z rzutu wolnego pokonał Filipa Kurto. W 20 minucie strzałem z 25 m bramkarza gości pokonał Bruno Mezenga. Po przerwie Młoda Legia zdobyła dwa kolejne gole. Najpierw w 57. minucie indywidualną akcję strzałem w długi róg zakończył Maciej Rybus, a w 70. minucie asystował przy golu Michała Efira.

Dzięki zwycięstwu młoda Legia o sześć punktów wyprzedza w tabeli Młodą Wisłę. Trzecie jest Młode Zagłębie.

W piątek w Krakowie, w meczu pierwszych drużyn, to Wisła pokonała Legię 4:0.

Leszek Miklas: » Środkowy obrońca i napastnik to minimum