Sport.pl

Ekstraklasa. Skorża wściekły na Jóźwiaka: Wyp...j!

PRZEGLĄD PRASY. W swoim kolejnym meczu na cypryjskim zgrupowaniu w Ayia Napie Legia zremisowała z Kamazem Nabierienżyje 2:2. Jak donosi "Przegląd Sportowy" podczas spotkania doszło do konfliktu pomiędzy trenerem warszawian Maciejem Skorżą a dyrektorem sportowym Markiem Jóźwiakiem. "Wyp...j!" - miał krzyknąć do krytykującego piłkarzy Jóźwiaka szkoleniowiec.
Jak pisze gazeta, Jóźwiak usiadł na ławce rezerwowych i głośno komentował zagrania legionistów. Sytuacja ta mocno poirytowała Skorżę, który w pewnym momencie nie wytrzymał i poczęstował dyrektora sportowego soczystym Wyp...j". To uspokoiło Jóźwiaka, który mimo to, że ławki nie opuścił, do końca meczu już się nie odezwał.

- Trener zrobił dobrze - powiedział po meczu gazecie jeden z zawodników. - One jest od zwracania nam uwagi, a nie Jóźwiak. Jego dogryzanie denerwowało nas już w poprzednim meczu - mówił piłkarz.

Okazuje się, że nie tylko zachowanie Jóźwiaka było powodem takiego zachowania trenera. Skorża ma pretensję o stan boisk na Cyprze oraz dobór sparingpartnerów. - Tylko jeden z czterech sparingów odbył się na w miarę normalnej murawie - narzekał szkoleniowiec.

W meczu z grającym w drugiej lidze rosyjskiej Kamazem warszawianie zremisowali 2:2. Bramki zdobyli Bruno Mezenga i Sebastian Szałachowski.

Legia na klepisku, transferów brak. Skorża się wścieka »


Więcej o: