Sport.pl

T-Mobile Ekstraklasa. Lubański zwolniony z Polonii Warszawa

PRZEGLĄD PRASY. Były reprezentant Polski, który w warszawskim klubie miał odpowiadać za transfery, został odwołany ze swojego stanowiska - poinformował w sobotę ?Przegląd Sportowy?. Lubański pracował przy Konwiktorskiej zaledwie trzy miesiące. Wraz z nim odchodzi również dyrektor sportowy, Kazimierz Jagiełło.
- Informację tę przekazał mi pracownik klubu. Nie będę jej komentował. Szkoda tylko, że nie mogliśmy pokazać swoich umiejętności w polityce transferowej. Nie dostaliśmy na to czasu - powiedział gazecie Lubański.

Obaj panowie zostali zatrudnieni przez Józefa Wojciechowskiego w październiku. Po zakończeniu rundy jesiennej właściciel Czarnych Koszul wielokrotnie powtarzał, że nie jest zadowolony z ich dotychczasowej pracy.

- Lubański kompletnie nie wstrzelił się w drużynę Jacka Zielińskiego, sami widzicie, jak mi pomógł w transferach. Mogłem na nich liczyć jak cholera - ironizuje w rozmowie z "Przeglądem" prezes Czarnych Koszul.

Jest Izraelczyk, będzie Gruzin?

Do tej pory Polonia pozyskała tylko jednego zawodnika. Jest nim Izraelczyk Aviram Baruchyan. Transfer pilotował sam Wojciechowski. Jak podała gazeta, kolejnym graczem, który niebawem zasili stołeczny zespół ma być Gruzin Wladimer Dwaliszwili - napastnik grający ostatnio w Maccabi Hajfa.

T-Mobile Ekstraklasa. Polonia rozpoczęła bez trzech piłkarzy »


Więcej o: