Wojciechowski o kupnie Legii: Nawet nie będę komentował...

- Wszyscy wiemy, jakie rzeczy pisze "Gazeta Polska"... - mówi oficjalnej stronie Polonii Warszawa jej właściciel Józef Wojciechowski. "Gazeta Polska" podała w środę, że ITI chce sprzedać Legię Warszawa, a Mariusz Walter zaproponował kupno klubu Wojciechowskiemu. Ten miał się zastanawiać się nad transakcją.
- Wszyscy wiemy, jakie rzeczy pisze "Gazeta Polska". Nie będę tych rewelacji nawet komentował - skomentował środowy tekst "Gazety Polskiej Codziennie" o zmianach właścicielskich w Legii Warszawa Wojciechowski na stronie Ksppolonia.pl. Właściciel "Czarnych Koszul" jednoznacznie zaprzeczył, że jest zainteresowany pozyskaniem klubu z Łazienkowskiej.

- Oceniamy to jako niezbyt wysublimowane zagranie na podniesienie atmosfery przed derbami. Wolelibyśmy, aby mówiło się o rywalizacji sportowej na boisku, a nie negocjacjach biznesowych, które nigdy nie miały miejsca. Skupmy się na piłkarskim święcie Warszawy - dodaje rzecznik prasowy Polonii Jakub Krupa.

Derby Warszawy odbędą się w piątek, 16 marca, o 20.30 na Pepsi Arenie. Legia jest liderem T-Mobile Ekstraklasy z 42 punktami, Polonia (37) jest czwarta.

W pierwszej rundzie na stadionie przy Konwiktorskiej Polonia wygrała 2:1.

FC Warszawa, czyli drużyna naprawdę niezła