Polonia - Cracovia. Poważny test dla trenera Michniewicza

PRZEGLĄD PRASY. "Trener Polonii Warszawa Czesław Michniewicz musi udowodnić, że wygrana ze Śląskiem nie była jednorazowym wzlotem" - pisze przed meczem Polonia - Cracovia "Przegląd Sportowy".
Czesław Michniewicz, który zastąpił na stanowisku trenera Polonii Warszawa Jacka Zielińskiego, W debiucie odniósł wysokie zwycięstwo ze Śląskiem. Jednak już tydzień później jego zespół przegrał po słabym meczu 0:1 z Górnikiem Zabrze.

Właściciel klubu Józef Wojciechowski wyjechał za granicę i nie chce rozmawiać o Polonii. Wcześniej zamroził wypłaty pensji dla piłkarzy. Dodatkowo rezygnację złożył rzecznik prasowy klubu Jakub Krupa.

- Wiemy, że im bliżej końca, tym mniejszy margines błędu, a po porażce w Zabrzu tego błędu praktycznie nie możemy już popełnić - mówi Czesław Michniewicz w wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej Polonii.

"Poniedziałkowy mecz z Cracovią będzie dla niego poważnym egzaminem. Pokaże bowiem, czy zespół nadal jest pogrążony w kryzysie, a mecz sprzed dwóch tygodni zamazał tylko prawdziwy obraz i czy jest w stanie zmobilizować swoich zawodników do takiego zaangażowania, jak w meczu ze Śląskiem. A zwycięstwo przybliżyłoby Czarne Koszule do gry w pucharach" - pisze "Przegląd Sportowy".

Początek meczu Polonia - Cracovia w Warszawie o godz. 18.30.

Czy Polonia włączy się jeszcze do gry o mistrzostwo Polski?