Trzy wygrane Polonii i Józef Wojciechowski zostanie?

Piłkarze Polonii mają wygrać trzy najbliższe mecze, wtedy prawdopodobnie właściciel klubu Józef Wojciechowski pozostanie w klubie.
Taką informację dostali w poniedziałek zawodnicy "Czarnych Koszul". Obiecana została im również wypłata zaległych pensji i to już w tym tygodniu, przed meczem z Lechem Poznań, który rozegrany zostanie w piątek w stolicy Wielkopolski (początek godz. 20.30). Oprócz tego spotkania Polonia gra jeszcze z Zagłębiem Lubin u siebie 3 maja i na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 6 maja.

Piłkarze sami poprosili również o chęć spotkania z właścicielem klubu, wizytację chce złożyć rada drużyny. Stanowią ją: kapitan Łukasz Trałka, obrońca Radek Mynarz, pomocnik - wychowanek "Czarnych Koszul" Łukasz Piątek.

W poniedziałek poloniści trenowali dwukrotnie, po południu na Konwiktorskiej. Nie za bardzo chcą rozmawiać z mediami. - Na razie nie ma o czym. Sami nic nie wiemy, ja tylko tyle, co wyczytam w prasie, ale nadal żyjemy. Walczymy - powiedział Łukasz Trałka.

Po części widać było, że są zmartwieni, przybici. Pełny luz przed kibicami, który dosyć licznie przybyli na obrady Komisji Sportu ws. Stadionu Polonii zademonstrowali Bruno Coutinho i Edgar Cani. Wyszli z szatni w ciemnych okularach, wesoło sobie pogwizdując tak, jakby w klubie nic złego się nie działo.

A w piątek po porażce z Ruchem Chorzów Józef Wojciechowski zapowiedział, że wycofuje się z finansowania klubu. W sobotę w wywiadzie dla "Gazety" właściciel Polonii potwierdził te informację, ale dodał, że ma pierwsze oferty na zakup drużyny.

Józef Wojciechowski » chce sprzedać drużynę za złotówkę