Sport.pl

Wojciechowski zabronił piłkarzom Polonii wyjazdu na zgrupowanie Katowic

Były właściciel ?Czarnych Koszul? Józef Wojciechowski zabronił piłkarzom grającym dotychczas w warszawskim klubie wyjazdu na zgrupowanie KP Katowice do Rybnika-Kamienia. Prezes KP Ireneusz Król nie zapłacił dotąd za podpisaną we wtorek umowę kupna akcji KSP Polonia.
Jeszcze w środę rano zawodnicy Polonii dostali od Króla pismo informujące o tym, że mają stawić się w czwartek o godzinie 14 na zgrupowaniu w Rybniku-Kamieniu. Otrzymali również zakaz poszukiwania innych klubów i prowadzenia negocjacji transferowych.

Po południu dostali jednak wiadomość od Wojciechowskiego. Zabronił im wyjazdu z Warszawy, nadal mają trenować w ośrodku treningowym w Markach. Zajęcia w czwartek zaplanowano - tak jak zwykle - na godz. 9.30.

Nieoficjalnie wiadomo, że z dwóch sprzecznych nakazów zawodnicy drużyny Polonii muszą się posłuchać tego wydanego przez biznesmena z Warszawy. On wciąż jest właścicielem spółki KSP Polonia i jej piłkarzy.

Król przestraszył się reakcji kibiców GKS Katowice. W środę po południu pojawili się na treningu i zaprotestowali przeciw fuzji. Zajęcia piłkarzy GKS opóźniły się o kilkanaście minut.

Co więcej przenosiny Polonii do Katowic nie zostały wciąż przyklepane. Śląski Związek Piłki Nożnej zarejestrował KP Katowice warunkowo, a Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nie wyrejestrował jeszcze KSP Polonia. Do tej pory Król nie zapłacił więc za akcje Polonii.

Więcej o:
Komentarze (42)
Wojciechowski zabronił piłkarzom Polonii wyjazdu na zgrupowanie Katowic
Zaloguj się
 • doobie

  Oceniono 54 razy 50

  ziutek nie placi od 8 miesiecy- jest maly poslizg przy wyplatach biezacych zobowiazan, ziutkowi nie placa przez dwa dni-zostalem oszukany, zabraniam, nie zgadzam sie, wnosze sprawe do sadu.

 • przeprosispadaj

  Oceniono 40 razy 40

  Oto polska goowniana liga. Panowie "biznesmeni' dokonali transakcji kupna sprzedaży ale zapomnieli o uregulowaniu należności:) a biedni kopacze nie wiedza kogo słuchać i kto dowodzi tym zamtuzem. A leśne dziadki zadowolone, bo EURO się udało i pozwalają na takie "awanse":) Ot i polska rzeczywistość

 • legolas83

  Oceniono 47 razy 35

  Dobrze Citak buraku z destruction, mam nadzieje że Cie wydamją na tym interesie a Poloniści kopną cię w zadek i zgłoszą swoją drużynę do 4 ligi. A ty pjacu wszystkim bedziesz się kojarzył z buractwem !!!

 • stan-103

  Oceniono 24 razy 24

  Dwóch braków wartych siebie. 2 Hochsztaplerów "znających" się na piłce. Jak najdalej od takich "mecenasów'. Tacy tylko do reszty rozłożą nasz piłkarski skansen.

 • kraq

  Oceniono 21 razy 21

  hehe dobre. warto przypomnieć, że burdelarze z pzpn mają jeszcze na koncie zaległy mecz o superpuchar nie za ostatni ale jeszcze wcześniejszy sezon (2010/ 2011). następny rekord świata w burdelu pobity przez tych pier...lonych dyletantów - albo nie zagrają superpucharu, jak byśmy mieli w Polsce wojnę albo zagrają go 2 lata albo później po zakończeniu rozgrywek. a już myślałem, że nie można być większym kretynem i nie da się przebić zaliczenia meczu ligowego jako mecz o superpchar, ale te k...wy znowu wszystkich zdziwiły. jebać pzpn

 • stachu10

  Oceniono 20 razy 20

  Król od centrozapu?
  Trafił swój na swego
  tu będą jeszce jaja jak berety

 • assanti-teraz-zarejestrowany

  Oceniono 17 razy 17

  mam nadzieję, że tego kowboja kiwnie drugi hochsztapler ze Śląska. Stracił ryja i stał się szmatą, a teraz jeszcze nie dostanie szmalu. To ci kawał biznesmena, hahahahahahahhaah

 • rucki

  Oceniono 17 razy 17

  a żeby wam sie nogi powinęły, biznesmeny pieprzone!

 • refleksyjny

  Oceniono 20 razy 16

  Przestańcie pisać o tym szkodniku Wojciechowskim.
  Płaci wam za Public relations?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX