Wciąż nie wiadomo co z transferem Dwaliszwilego. Ukah, Injac blisko Polonii

Wladimer Dwaliszwili wciąż w zawieszeniu. Polonia Warszawa oddała mu część zaległych pieniędzy, a jego agent wrócił do rozmów o transferze - informuje Przegląd Sportowy. Z kolei do Polonii dołączy wkrótce dwóch zawodników o znaczącym nazwisku.
W środę Dwaliszwili nie zadecydował jeszcze o swojej przyszłości - czytamy w Przeglądzie Sportowym. Jego agent Avi Nimni powrócił (w imieniu piłkarza) do rozmów z byłym właścicielem Polonii Józefem Wojciechowskim, który zachował sobie prawo do transferu Dwaliszwiliego.

Gruzin zapowiedział, że jeżeli nie dostanie części zaległych wypłat, będzie próbował rozwiązać umowę z Wojciechowskim za pośrednictwem FIFA. Były prezes Czarnych Koszul natychmiastowo przelał mu część zaległości.

Piłkarz nie pali się jednak do przeprowadzki do Białegostoku. Wciąż liczy, że dostanie zielone światło na transfer do warszawskiej Legii. Zdążył już z nią uzgodnić warunki indywidualnego kontraktu. W grę wchodzi też Śląsk Wrocław.

Kto do Polonii?

PS informuje, że blisko przejścia na Konwiktorską są Ugochukwu Ukah i Dimitrije Injac. - W przypadku Ukaha w poniedziałek jesteśmy umówieni na podpisanie kontraktu. W sprawie Injaca trwają negocjacje - powiedział menedżer zawodników Filip Wiśniewski.