Isidoro Gomez: Polonia wykazała największe zainteresowanie

PRZEGLĄD PRASY. - Przede wszystkim chciałem wyjechać z Hiszpanii. Mówiło się o trzech, czterech klubach, z agentem zaczęliśmy to analizować i największe zainteresowanie wykazała Polonia, dlatego tutaj jestem - mówi w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? nowy piłkarz Polonii Warszawa Isidoro Gómez Torres.
Gomez, który przez całą karierę występował w Betisie Sevilla w poniedziałek podpisał dwuletni kontrakt z Polonią Warszawa. Do stolicy trafił na zasadzie wolnego transferu. Hiszpański obrońca wcześniej rozmawiał m.in. z klubem Ligue 1 Niceą. Zainteresowanie wyrażał także Bayer Leverkusen.

- Przede wszystkim chciałem wyjechać z Hiszpanii. Mówiło się o trzech, czterech klubach, z agentem zaczęliśmy to analizować i największe zainteresowanie wykazała Polonia, dlatego tutaj jestem - mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Isidoro.

- Treningi są inne, styl gry jest inny. Postaram się jak najszybciej do tego przystosować. Z drugiej strony dla mnie to kolejne doświadczenie, można nauczyć się czegoś nowego, więc jest to pozytywne - mówi wychowanek Betisu, który oglądał sobotnie spotkanie Polonii z Lechem Poznań (1:2).

- To prawda, że poziom jest trochę niższy, ale dla mnie najważniejsze jest to, żeby pomóc drużynie, by ta uzyskała jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. Po to tutaj jestem - zapowiada Hiszpan.

- Jestem piłkarzem, który włącza się w akcje ofensywne, gra na całej długości linii bocznej, ale przede wszystkim staram się dobrze bronić. Będę robił to, o co poprosi mnie trener - kończy obrońca.