Adam Pazio jak Marcin Wasilewski? Stokowiec: Wróżę mu karierę

PRZEGLĄD PRASY. - Wróżę mu karierę. Także reprezentacyjną, nie boję się tego mówić. Porównuję go do Marcina Wasilewskiego, który grał ze mną w Śląsku. Wasyl to zawodnik charakterny, solidny, ale Adam ma jeszcze lepsze umiejętności techniczne - ocenia Adama Pazio w ?Przeglądzie Sportowym? trener Polonii Warszawa Piotr Stokowiec.
W sobotnim meczu przeciwko GKS-owi Bełchatów trener Polonii Warszawa Piotr Stokowiec prawdopodobnie znów wystawi Adama Pazio na pozycji defensywnego pomocnika. Nominalny obrońca w meczu ze Śląskiem i Ruchem z konieczności grał na pozycji środkowego pomocnika. I spisywał się dobrze.

- Nie mam w zwyczaju chwalić zawodników, ale uważam, że Adam zrobił, i cały czas robi, największy postęp ze wszystkich w drużynie - mówił po meczu z Ruchem Stokowiec. - Potencjał pozostałych młodych graczy był znany już wcześniej, ocierali się oni o kadrę pierwszego zespołu. A Adam ma dodatkowo utrudnione zadanie, bo nie gra na swojej nominalnej pozycji. Ale radzi sobie bardzo dobrze - tłumaczy w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" szkoleniowiec "Czarnych Koszul".

Stokowiec porównuje 20-letniego piłkarza do reprezentacyjnego obrońcy Marcina Wasilewskiego. - Wróżę mu karierę. Także reprezentacyjną, nie boję się tego mówić. Porównuję go do Marcina Wasilewskiego, który grał ze mną w Śląsku. Wasyl to zawodnik charakterny, solidny, ale Adam ma jeszcze lepsze umiejętności techniczne - ocenia Stokowiec.

Początek meczu GKS Bełchatów - Polonia Warszawa w sobotę o godz. 15.45.