Sport.pl

Łukasz Teodorczyk: Nie boję się na boisku

msz
05.11.2012 , aktualizacja: 05.11.2012 12:51
A A A
Łukasz Teodorczyk w objęciach trenera Polonii Piotra Stokowca, który polecił go trenerowi kadry narodowej Waldemarowi Fornalikowi

Łukasz Teodorczyk w objęciach trenera Polonii Piotra Stokowca, który polecił go trenerowi kadry narodowej Waldemarowi Fornalikowi (Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta)

PRZEGLˇD PRASY. - Korona postawiła nam trudne warunki i była niewygodnym rywalem. Tym bardziej cieszymy się, że udało się zdobyć trzy punkty. Pracujemy na treningach i to póĽniej procentuje - mówi napastnik Polonii Warszawa Łukasz Teodorczyk w wywiadzie dla "Przegl±du Sportowego".
- Bardzo się cieszę, że udało mi się strzelić dwa gole, przy pierwszym dostałem bardzo dobre podanie od Adama Pazio. Skoro druga bramka tak się podobała, to tym lepiej. Robię swoje, tego się przecież ode mnie wymaga, a co do urody gola, to szczerze mówi±c, będę mógł się wypowiedzieć dopiero, jak zobaczę powtórkę - mówi napastnik Polonii Łukasz Teodorczyk w rozmowie z "Przegl±dem Sportowym".

Dzięki jego golom Polonia wygrała w niedzielę z Koron± Kielce 2:0. Drug± bramkę napastnik strzelił po serii zwodów w polu karnym przeciwnika. Teodorczyk ograł dwóch obrońców i strzelił z bliska nie do obrony. - Nie boję się na boisku. Przede wszystkim czuję, że mam zaufanie trenera. Poza tym sam się dobrze czuję, więc mogę sobie pozwolić na podejmowanie takich prób - powiedział.

- Boisko było trudne, grz±skie, ciężko się grało. Korona postawiła nam trudne warunki i była niewygodnym rywalem. Tym bardziej cieszymy się, że udało się zdobyć trzy punkty. Pracujemy na treningach i to póĽniej procentuje - twierdzi napastnik.

W poniedziałek selekcjoner kadry Waldemar Fornalik ma ogłosić nazwiska piłkarzy powołanych na towarzyski mecz z Urugwajem. Po meczu z Koron± trener Polonii zasugerował, że takie powołanie Fornalik powinien wysłać również Teodorczykowi.

- Czy się doczekam, to się okaże. Ja st±pam twardo po ziemi, staram się robić swoje. Jeżeli moja praca miałaby zaprocentować powołaniem, to super. Na razie jednak my¶lę o spotkaniu z Podbeskidziem. Oczywi¶cie, że gdzie¶ z tyłu głowy mam my¶li o reprezentacji i jakie¶ tam nadzieje. Ale to, czy przyjdzie dla mnie zaproszenie na kadrę, jest kwesti± trenera Fornalika - dodaje Teodorczyk.

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX