Łukasz Teodorczyk: Nie wiem, czy będę odpoczywał w następnym spotkaniu. Zdecydują badania lekarskie

PRZEGLĄD PRASY. - Trener pytał w przerwie o stan mojego zdrowia. Było w porządku. Chciałem zostać na boisku do końca i pomóc kolegom w odrobieniu strat. Nie wiem, czy będę odpoczywał z powodu urazu w następnym spotkaniu. Zdecydują badania lekarskie - cytuje słowa napastnika Polonii Łukasza Teodorczyka ?Przegląd Sportowy?.
21-letni zawodnik, który w tym sezonie strzelił pięć goli dla "Czarnych Koszul", czeka na zabieg wyciągnięcia blachy z nogi. W ostatnich trzech spotkaniach zagrał słabiej i dziennikarze dociekali po sobotniej porażce 0:1 z Zagłębiem, co jest tego przyczyną. Pobyt na zgrupowaniu reprezentacji? - Nie wybiegajmy tak daleko w tych rozważaniach. Skupiam się już na najbliższym meczu z Piastem. Reprezentacja nie ma tu żadnego znaczenia - odpowiedział Teodorczyk.

To może kłopoty zdrowotne? Piłkarz drugi mecz z rzędu grał na środkach przeciwbólowych. - Trener pytał w przerwie o stan mojego zdrowia. Było w porządku. Chciałem zostać na boisku do końca i pomóc kolegom w odrobieniu strat. Nie wiem, czy będę odpoczywał z powodu urazu w następnym spotkaniu. Zdecydują badania lekarskie - tłumaczył piłkarz.

Teodorczyk został poproszony też o komentarz do stwierdzenia, że w Zagłębiem grał bardzo egoistycznie. - Jeżeli dziennikarze zgodnie tak twierdzą, może coś w tym jest. Na pewno w niektórych sytuacjach mogłem zachować się trochę lepiej - przyznał piłkarz.