Dyrektor sportowy Hannoveru 96 przylatuje do Warszawy. Przekona Wszołka do transferu?

Dyrektor sportowy Hannoveru 96 Jörg Schmadtke chce osobiście porozmawiać z Pawłem Wszołkiem z Polonii, który kilka dni temu odrzucił propozycję transferu do klubu z Bundesligi - poinformował serwis kicker.de.
Warszawa.sport.pl na Twitterze - śledź, będziesz na bieżąco

Jörg Schmadtke już opuścił zgrupowanie niemieckiej drużyny w Portugalii i udał się do Niemiec. Według informacji "Kickera" w sobotę ma przyjechać do Warszawy, aby osobiście porozmawiać z Wszołkiem na temat jego ewentualnego transferu z Polonii do Hannoveru 96. Schmadtke chce wyjaśnić zamieszanie, jakie powstało wokół tej sytuacji, i przekonać 20-latka do przenosin do Niemiec jeszcze w styczniu.

We wtorek wieczorem media obiegła wiadomość, że Paweł Wszołek trafi do Hannoveru 96. Wszystkie szczegóły kontraktu miały być już ustalone, a do podpisania umowy brakowało tylko pozytywnego wyniku testów medycznych. Kluby ustaliły, że Wszołek przejdzie za ok. 1,5 mln euro i podpisze kontrakt do 2016 roku.

Według niemieckiego serwisu przedstawiciele klubu czekali już nawet w środę na lotnisku w Hanowerze, aby odebrać Wszołka i zawieźć go na badania. Piłkarz nie zdecydował się na wyjazd, po rozmowach z kierownictwem klubu i menedżerem postanowił, że zostaje w Polonii do końca rundy wiosennej.

Czy Schmadtke przekona go do zmiany zdania?Czy Paweł Wszołek dobrze robi zostając w Polonii, mimo oferty z Hannoveru?