Sześciu piłkarzy Polonii opuści zgrupowanie w Turcji?

PRZEGLĄD PRASY. Kilku zawodników Polonii może opuścić wkrótce obóz przygotowawczy w Antalyi. Według ?Przeglądu Sportowego? wciąż nie otrzymali zaległych pensji od właściciela klubu.
Sześciu zawodników Polonii Warszawa siedzi na walizkach i w każdej chwili może opuścić zgrupowanie "Czarnych Koszul" w Turcji - informuje "Przegląd Sportowy". Chodzi o Władimira Dwaliszwilego, Sebastiana Przyrowskiego, Łukasza Piątka, Dordę Cotrę, Alexandara Todorovskiego i Adama Kokoszkę. Powodem są zaległe pensje, które wciąż nie trafiły na konta tych zawodników.

Według gazety piłkarze wstępnie już rezerwowali bilety lotnicze i mogą wyjechać z Antalyi już w czwartek. - Już wiele razy mówiłem, co planujemy. Nie chcę już komentować. Najpierw muszę wykonać swoją pracę - mówił w środę dziennikowi Dwaliszwili.

Na pewno na zgrupowaniu zostanie napastnik Polonii Łukasz Teodorczyk, który zapewnia, że chce trenować i grać. - Jesteśmy profesjonalistami. Mnie jako młodemu piłkarzowi nie wypada mówić o pieniądzach, niech do tego ustosunkują się ci starsi, którzy mają na utrzymaniu rodziny. Wychodzę z założenia: trenować, grać, a kasa przyjdzie z czasem - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Teodorczyk.