Sponsor "Czarnych Koszul" w czwartek

W czwartek Polonia oficjalnie przedstawi firmę, która postanowiła wesprzeć w tym sezonie warszawski klub. Logo sponsora pojawi się na koszulkach czwartoligowej drużyny.


Nazwa firmy nadal pozostaje tajemnicą. Nie jest to na pewno żadna z tych wymienianych przez kibiców i osoby związane kiedyś z klubem z Konwiktorskiej na forach internetowych, Twitterach i portalach społecznościowych. - Na prośbę naszego partnera nie chcemy do czwartku podawać nazwy, ale umowa została już podpisana - powiedział rzecznik prasowy "Czarnych Koszul" Adam Drygalski.

Będzie to pierwszy sponsor pozyskany przez Polonię w tym sezonie. Klub pierwszy raz występujący w IV lidze mocno wspierają kibice, partnerem technicznym dostarczającym sprzęt sportowy jest Zina. Na koszulkach piłkarzy widnieje również logo Muzeum Powstania Warszawskiego, co ma znaczenie symboliczne dla klubu, na którego stadionie toczyły się walki w 1944 roku.

Nazwa nowego sponsora będzie eksponowana z przodu koszulek polonistów już od najbliższego meczu - w niedzielę z Amatorem Maszewo na Konwiktorskiej. Trwają rozmowy o pozyskaniu kolejnych partnerów. Negocjacje prowadzą wyłącznie przedstawiciele zarządu MKS Polonia.

Podyskutuj z autorem na twitterze »


Więcej o: