Sport.pl

Tylko 999 kibiców będzie mogło obejrzeć pucharowy mecz Polonii

Wtorkowy mecz Polonii w czwartej rundzie okręgowego Pucharu Polski z Józefovią nie został zakwalifikowany jako impreza masowa. To oznacza, że na trybunach stadionu przy Konwiktorskiej będzie mogło usiąść maksymalnie 999 kibiców.


Mecz pierwotnie był zaplanowany na środę, ale na prośbę Polonii został przeniesiony na wtorek - spotkanie rozpocznie się o 18.30. Będzie to pierwszy mecz Polonii w tegorocznej, okręgowej edycji Pucharu Polski na szczeblu warszawskim.

Niespełna tysiąc kibiców, który będzie mógł obejrzeć spotkanie z trybun, to około trzy razy mniej niż dotychczasowa średnia podczas meczów "Czarnych Koszul" w czwartej lidze. Spotkania Polonii ogląda przy Konwiktorskiej średnio po około 3 tys. osób.

Rywal, Józefovia, tak jak Polonia, gra w mazowieckiej czwartej lidze, ale w drugiej, południowej grupie. Zajmuje w niej 11. miejsce z dorobkiem 11 punktów. "Czarne Koszule" są wiceliderem grupy północnej - po 10 spotkaniach mają 24 punkty, do prowadzącego Bugu Wyszków tracą jeden.

Więcej o Polonii przeczytasz na Facebooku Warszawa.sport.pl

Więcej o:
Komentarze (16)
Tylko 999 kibiców będzie mogło obejrzeć pucharowy mecz Polonii
Zaloguj się
 • sympat2

  Oceniono 25 razy 21

  Nie liczy się ilość tylko jakość a u nas zabawa zawsze jest udana. Zpewnością będę.

 • artu_1967

  Oceniono 25 razy 19

  Trochę szkoda, że tylko tyle osób będzie mogło obejrzeć to spotkanie. Trzeba będzie wcześniej wyjść z pracy, żeby wejść na stadion.
  Puchar (w tym roku okręgowy) jest nasz!

 • qznia

  Oceniono 10 razy 10

  999 sprawiedliwych. W pełni rozumiem i akceptuję decyzję władz klubowych.
  Przypominam o 15:30 na Saharze grają juniorzy z UKS Łady - w tej samej edycji Pucharu Polski.

 • menago_1916

  Oceniono 8 razy 2

  Nasza Legia jest fajna. Bo to klub Wojskowy. CSKA Warszawa będzie miczem. Generał Bordziłowski wiedział co robić zakładając nasz CWKS na tradycjach CSKA.
  Brawo Legia 1946.

  Nie chcieliście protektoratu milicji to jesteście w czwartej lidze. Nie to co My.

 • menago1916

  Oceniono 44 razy -36

  Buhahahahahaha!!!!
  '20% Warszawy kibicuje Polonii', a tu nie mogą zebrać tysiąca osób! Tak to jest jak propaganda przegrywa z życiem. Albo może dział propagandy nie dogadal się z ksiegowoscią? No forumowe Goebbelsy i Urbany, do raportu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX