Polonia przeprowadzi badanie wśród kibiców i sympatyków klubu. Ankieta ruszy za tydzień

W przyszłym tygodniu rozpocznie się w internecie badanie wśród kibiców i sympatyków Polonii Warszawa. To jeden z pomysłów nowego pełnomocnika Marka Troniny, który pomaga w odbudowie klubu.


Od początku lutego pełnomocnikiem "Czarnych Koszul" jest szef Maratonu Warszawskiego Marek Tronina. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z klubem i pomaga w odbudowie Polonii. W niedzielę na serwisie wielkapolonia.pl pojawił się jego komunikat podsumowujący jego pierwsze dwa tygodnie działalności w klubie.

- Trzeba od początku stworzyć struktury, określić, jak klub powinien być pozycjonowany i postrzegany, jak budować jego markę. Trzeba też stworzyć profesjonalne narzędzia marketingu, przygotować oferty sponsorskie. Jest dużo rzeczy organizacyjnych do zrobienia - mówił nam pod koniec stycznia Tronina. Co udało się od tego czasu zrobić?

Polonijny sztab przy wsparciu nowego pełnomocnika przygotował badanie, którego celem jest "zebranie informacji demograficznych dotyczących środowiska kibiców i sympatyków Polonii Warszawa oraz ich wizji klubu, jego rozwoju i jego celów". Ankieta w internecie ma ruszyć w przyszłym tygodniu.

Rozpoczęto też prace nad opracowaniem profesjonalnej strategii wizerunkowo-komunikacyjnej klubu oraz tzw. księgi znaku, w której opisana zostanie specyfikacja logotypu Polonii, jego kolorystyki i zasad używania. Trwają też konsultacje środowiskowe dotyczące możliwych form modelu finansowego nowej Polonii.

Piłkarze Polonii wznowią rozgrywki w IV lidze za miesiąc. 15 marca zmierzą się na wyjeździe z liderem grupy północnej Bugiem Wyszków.

Więcej o: