Sport.pl

Mecz Polonii z Mazurem Gostynin zostanie dokończony 4 czerwca

W środę 4 czerwca, o godz. 17 w Gostyninie, dokończony zostanie mecz 29. kolejki grupy północnej mazowieckiej czwartej ligi. W sobotę po 60 minutach, przy wyniku 0:0, spotkanie przerwała ulewa.


- Mecz zostanie dokończony 4 czerwca, w środę, o godz. 17. Drużyny rozegrają 30 minut, czyli dokończą przerwany w sobotę mecz - mówi rzecznik MZPN Jacek Sowa.

W sobotę Polonia miała przewagę, w pierwszej połowie stworzyła kilka dobrych okazji do strzelenia gola, ale nie zdołała objąć prowadzenia. "Czarne Koszule" prowadzą natomiast wciąż w tabeli - braku punktów za spotkanie z 29. kolejki, o trzy punkty wyprzedzają drugi Bug Wyszków.

W środę Polonia zagra u siebie z Błękitnymi Gąbin, którzy zajmują 10. miejsce w tabeli. Początek meczu - o 19.11.

Więcej o:
Komentarze (17)
Mecz Polonii z Mazurem Gostynin zostanie dokończony 4 czerwca
Zaloguj się
 • nazar70

  Oceniono 19 razy 19

  Wszystkim MAMOM - Kochamy WAS i zapraszamy na K6!

 • drstrangelove1

  Oceniono 20 razy 18

  Ale te polonijne tematy są częściej czytane niż wszystkie legijne do kupy wzięte, dlatego ich tak wiele jest. Ilością chcą podgonić. Aby wyprzedzić Polonię w temacie wejść na stronę, to rzeczywiście, jak piszesz, trzeba by o Polonii nie pisać wcale.

 • aleartykul

  Oceniono 11 razy 11

  Ale wcześniej, już w środę 28 maja o 19, mecz na K6. Zapraszamy!

 • rebelia79

  0

  feta czy feta ale u siebie za własną kase .....a szalik ech zasłaniacie się lumper elementem z patologii to na gębe trzeba uważać ....
  Ja ostatnio przed meczem jechałem od blu city 178 i tylko jeden sie dziwnie patrzył z bluzą legły stolica&6okolica a jak go spytałem czy chce szaliczek kroić to z kumplem spier ...pokazując międzynarodowy znak pokoju

 • menago1916

  Oceniono 31 razy -23

  Nie sądziłem, że to napiszę, ale warto pochwalić pozytywną zmianę. Kiedy na etacie był polonijny PR-owiec ilość tematów o Polonii była niewiele mniejsza tematów legijnych. Typ wyleciał na zbity pysk. Nie wiem czy jego historia (może parchy się nią podzielą, bo ciekawa) jest przestrogą, ale faktem jest że obecne proporcje są zbliżone do zdrowych. Tylko zbliżone, bo biorąc pod uwagę klasę rozgrywkową Polonii i sukcesy Legii o brudach nie powinno się pisać wcale.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX