Polonia remisuje z sparingu z Hapoelem Raanana

W piątek ?Czarne Koszule? zremisowały 2:2 w sparingu z Hapoelem Raanana. Gole dla warszawskiej ekipy strzelili Adrian Ligienza i Marcin Stańczyk.
ZOBACZ WSZYSTKIE IMPREZY SPORTOWE W KALENDARZU "RUSZ SIĘ"

- Na pewno po takim sparingu moi piłkarze jeszcze bardziej uwierzą w siebie i do spotkań o stawkę podejdą z większym luzem - mówił po sparingu z 11. drużyną ligi izraelskiej zadowolony Piotr Dziewicki.

Polonia zremisowała z Hapoelem 2:2, a gole dla "Czarnych Koszul" strzelili Adrian Ligienza i Marcin Stańczyk z karnego. - Z taką drużyną jak Hapoel nie mogliśmy prowadzić otwartej gry. Ale mecz nie polegał na tym, że kopaliśmy piłkę tylko do przodu. Założenia taktyczne, które sobie nakreśliliśmy przed meczem, wykonaliśmy bardzo dobrze - dużo graliśmy piłką po ziemi i o to nam właśnie chodziło - wytłumaczył Dziewicki.

Mecz Polonii z Hapoelem odbył się w Sochocinie, gdzie na zgrupowaniu przebywa izraelska drużyna. Dziewicki na to spotkanie wystawił dwie jedenastki. - Moi zawodnicy odczuwają jeszcze trudy okresu przygotowawczego, dlatego - podobnie jak ostatnio z Cracovią - nie chciałem wystawiać jednego składu - przyznał trener.

"Czarne Koszule" sezon w trzeciej lidze rozpoczną w sierpniu. Do tego czasu mają zaplanowane jeszcze cztery sparingi. W sobotę rywalem Polonii będzie ŁKS Łódź, a kolejnymi sparingpartnerami będą Świt Nowy Dwór Mazowiecki (23 lipca) i Ursus Warszawa (26 lipca).