Głęboki kryzys Polonii - "Czarne Koszule" przegrały trzeci mecz z rzędu

W sobotę Polonia przegrała po raz trzeci z rzędu - 3:4 u siebie z Pilicą Białobrzegi. "Czarne Koszule" zajmują przedostatnie miejsce w tabeli łódzko-mazowieckiej grupy trzeciej ligi, ale GKP Targówek wyprzedzają tylko minimalnie lepszą różnicą goli.

W 15 spotkaniach Polonia zgromadziła ledwie 14 punktów, jej bilans bramkowy po sobotnim meczu to 21-26. Ostatni Targówek też ma 14 punktów, ale strzelił jednego gola mniej, a stracił o dwa więcej.

W sobotę z Pilicą Polonia najpierw traciła, potem strzelała - pierwsza bramka dla gości padła już w 11. minucie, w 32. wyrównał Michał Steć. Ale już dwie minuty później było 2:1 dla Pilicy i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W 53. minucie do remisu doprowadził Grzegorz Wojdyga, ale pięć minut później goście ponownie wyszli na prowadzenie. I mecz do końca toczył się w takim rytmie - w 81. minucie Wojdyga wyrównał na 3:3, ale trzy minuty później Pilica zdobyła czwartego gola. Jak się okazało - zwycięskiego.

Kryzys Polonii jest już głęboki, drużyna prowadzona przez Piotra Szczechowicza nie wygrała od 16 września, a w sześciu spotkaniach zdobyła ledwie dwa punkty.