Marcin Bochenek 10 lat trenował w Legii, teraz trafi do Polonii?

PRZEGLĄD PRASY. Do trenujących od początku tygodnia na własnych obiektach piłkarzy Polonii dołączył Marcin Bochenek. To 24-letni obrońca, który większość piłkarskiego życia spędził w Legii - czytamy w ?Fakcie?.


Piątkowy "Fakt" informuje, że z jednym testowanych przez Polonię zawodników jest Marcin Bochenek. To 24-letni obrońca, który wcześniej przez 10 lat był piłkarzem Legii. Na Łazienkowską trafił w 2002 roku. Po ośmiu latach spędzonych w drużynach juniorskich trafił do zespołu rezerw, a następnie do drużyny występującej w Młodej Ekstraklasie. W 2012 roku trenował z pierwszą drużyną, ale na stałe nie przebił się do szerokiej kadry Jana Urbana.

W lutym 2013 roku Bochenek odszedł do Znicza Pruszków, skąd po dwóch latach przeniósł się do Siarki Tarnobrzeg, z którą w styczniu tego roku rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Teraz może trafić do Polonii.

Tuż przed rozpoczęciem przygotowań do rundy rewanżowej z Polonii odeszło kilku kluczowych zawodników, m.in. Adrian Ligienza, Rafał Kosiec i Dominik Lemanek. - Na odejście wymienionych piłkarzy nie miałem żadnego wpływu. Pewnie, można siąść i płakać, że ich nie ma, ale ja wolę działać - mówi Marek Końko w rozmowie z warszawa.sport.pl.

- Telefon cały czas dzwoni. Niekiedy kontaktują się ze mną sami zawodnicy. Chcą przyjechać, pokazać się. I to z całej Polski, nie tylko z samej Warszawy. Jak widać, Polonia wciąż jest dla nich magnesem - dodaje nowy trener "Czarnych Koszul".