Polonia remisuje z Puszczą Niepołomice

Polonia Warszawa jest nadal bez formy. Warszawiacy na rozpoczęcie 12 kolejki II ligi zremisowali bezbramkowo z Puszczą Niepołomice.
W pierwszej połowie spotkania najlepszą sytuację do zdobycia bramki miała Puszcza Niepołomice. Zawodnik gości, Maciej Domański, z jedenastu metrów nie pokonał jednak Dominika Puska.

W drugiej części gry gospodarze próbowali kilka razy strzałów z dystansu, ale znowu najlepszą sytuację stworzyła sobie Puszcza Niepołomice. W 60 minucie groźny strzał oddał Michał Czarny. Piłka trafiła w poprzeczkę.

Polonia Warszawa - Puszcza Niepołomice 0:0 Polonia: Pusek - Szabat (68 Bochenek), Choroś, Augustyniak, Wojdyga - Nakrosius, Marczak - Zapaśnik (63 Wiśniewski), Oświęcimka, Kluska (81 Małek) - Pieczara (76 Kosiorowski)