Remis Polonii

?Czarne Koszule? zremisowały w drugim meczu podczas austriackiego zgrupowania z beniaminkiem tureckiej ligi - Konyasporem.
Jedyną bramkę dla Polonii strzelił Marek Sokołowski. Pokonał bramkarza tureckiej drużyny strzałem zza pola karnego. To pierwszy gol defensywnego pomocnika w letnich sparingach. Wyrównanie dla Konyasporu padło po rzucie karnym - spowodował go Sebastian Przyrowski.

W warszawskim zespole nadal nie mógł grać kontuzjowany Łukasz Trałka, urazu w ostatnich dniach dostali również Milan Nikolić i Rafał Zembrowski. Podstawowa jedenastka była jednak zbliżona do tej, którą chce wystawić José Mari Bakero w lidze, może poza napastnikiem. W pierwszej połowie grał Łukasz Teodorczyk z Młodej Ekstraklasy. Póki Polonii nie uda się sprowadzić nowego zawodnika do ataku w pierwszej linii będzie jednak występował Daniel Gołębiewski, który wszedł po przerwie.

Kolejny mecz poloniści rozegrają w czwartek. Ich rywalem będzie Ujpest Budapeszt, czwarty zespół ligi węgierskiej.

POLONIA WARSZAWA - KONYASPOR KOLUBU 1:1 (0:0). Sokołowski (47.) - Montano (64., karny). Skład Polonii (I połowa): Przyrowski - Tosik, Dziewicki, Pietrasiak, Brzyski - Mierzejewski, Piątek, Andreu, Bruno, Gancarczyk - Teodorczyk. W drugiej połowie weszli: Sarvas, Rachwał, Skrzyński, Zasada, Mynar, Mąka, Gołębiewski, Sokołowski.