Ekstraklasa. Po Kokoszce przyszedł Serb. Polonia testuje go w Turcji

Adam Kokoszka pomyślnie przeszedł testy medyczne w Polonii i ma podpisać kontrakt z warszawskim zespołem. W tureckim Belek na zgrupowaniu ?Czarnych Koszul? pojawił się kolejny obrońca - Serb Dorde Cotra.
Wideo, bramki i skróty z ekstraklasy w serwisie Ekstraklasa.tv »

To zawodnik Rad Belgrad, w którym występuje od 2008 roku. W tym sezonie stał się rezerwowym, zagrał jedynie w czterech spotkaniach. W poniedziałek trenerzy Polonii obejrzą go w sparingu z Andżi Machaczkała.

Prawdopodobnie w tym meczu będzie mógł wystąpić również Adam Kokoszka. Były zawodnik Wisły Kraków i reprezentacji Polski, a ostatnio Empoli, kontrakt z warszawskim klubem podpisze po powrocie do Polski, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by tego dokonać. Kokoszka przeszedł już badania medyczne, a umowa o wypożyczeniu z Empoli została już wynegocjowana.

Cały czas trwają przymiarki do sprowadzenia innych piłkarzy. Portal 90minut podał, że na testy do Polonii mają przyjechać Białorusin Andriej Gorbunow - 27-letni bramkarz z Dynama Mińsk oraz Argentyńczyk Santiago Hernan Villafane - 22-letni obrońca z Boca Juniors. Holenderski trener Theo Bos przedstawił również inne pomysły na ściągnięcie nowych piłkarzy, głównie z Bałkanów, choć wśród jego kandydatów znalazł się wychowanek szkółki piłkarskiej Ajaksu Amsterdam.