Ekstraklasa. Wojciechowski: Nie będzie transferu bez zgody Citki

PRZEGLĄD PRASY. - Żaden transfer nie zostanie dokonany bez zgody Marka Ctki - powiedział ?Przeglądowi Sportowemu? Józef Wojciechowski. Właściciela Polonii Warszawa zdenerwował holenderski agent chcący zarobić na pośrednictwie.
Wszystkie akcje polskiej ligi na Ekstraklasa.tv »

- Już wiem, że na niektórych muszę mieć oko - mówi przebywający na zgrupowaniu Polonii w Maladze Wojciechowski. Zdenerwowało go postępowanie jednego z holenderskich agentów, który sprowadził do klubu Dotre Cotrę, a teraz chciał zarobić na kolejnych zawodnikach.

- Zapłaciliśmy Radu Belgrad za Cotre 300 tysięcy euro. Dowiedzieliśmy się, że mają też na sprzedaż prawego obrońcę, za którego chcą 100 tysięcy euro. Wydało mi się dziwne, że piłkarz, który gra regularnie w pierwszym składzie, jest o 200 tysięcy euro tańszy niż Cotra, ostatnio siedzący na ławce. Gdy się dowiedziałem, pogoniłem tego menedżera - relacjonuje Wojciechowski, dodając, że nie zamierza sprowadzać do klubu bramkarza Branislava Danilovicia i Argentyńczyka Santiago Villafane, za transferami których stał Holender.

- Żaden transfer nie zostanie dokonany bez zgody Marka Ctki - kwituje Wojciechowski. Citko, były gracz Widzew Łódź, Legii Warszawa i reprezentacji Polski, jest w Polonii szefem skautingu.