Ekstraklasa. Ciszewski: Nie mieliśmy pożytku z Onyszki

PRZEGLĄD PRASY. Polonia Warszawa złożyła do PZPN wniosek o rozwiązanie kontraktu z Arkadiuszem Onyszką, który czeka na przeszczep nerki. - Latem będę już trenował i udowodnię wszystkim, że nie takie przeszkody można pokonać - zapowiada tymczasem golkiper w ?Fakcie?.
Dlaczego warto zagrać w "Wygraj Ligę"?»

Onyszko przed sezonem związał się dwuletnią umową z Polonią, ale zaraz potem okazało się, że jest niezdatny do gry. Bramkarz musi poddać się operacji przeszczepu nerki i jego kariera stanęła pod znakiem zapytania.

Onyszko pobierał w Polonii wynagrodzenie, ale w poniedziałek klub złożył do PZPN wniosek o rozwiązanie umowy. - Nie mieliśmy z niego żadnego pożytku, choć nie z jego winy. Wnioskujemy o rozwiązanie kontraktu, gdyż zawodnik nie mógł grać ani trenować i nawet nie mamy pewności czy kiedyś wróci do piłki - mówi wiceprezes Polonii Warszawa Piotr Ciszewski. Klub złożyłby taki wniosek wcześniej, ale zgodnie z przepisami musiał odczekać pół roku od początku obowiązywania umowy.

Onyszko chce wrócić

- Na dniach zbiorą się lekarze, żeby ustalić dokładny termin operacji i jej szczegóły. Niedługo będzie po wszystkim - przekonuje Onyszko. Bramkarz ani myśli o końcu kariery.

- Zdaniem Polonii nie rokuję nadziei na powrót. To nieprawda. Latem będę już trenował i udowodnię wszystkim, że nie takie przeszkody można pokonać - zapowiada Onyszko.

Ruszyła kolejna edycja konkursu {"mainEntityOfPage":{"url":"http://www.warszawa.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,9157908,Ekstraklasa__Ciszewski__Nie_mielismy_pozytku_z_Onyszki.html","@type":"WebPage"},"articleBody":null,"headline":"Ekstraklasa. Ciszewski: Nie mieliśmy pożytku z Onyszki","datePublished":"2011-02-24T09:23:00Z","dateModified":"2011-02-24T09:29:51Z","articleSection":"sport-warszawa","description":"PRZEGLĄD PRASY. Polonia Warszawa złożyła do PZPN wniosek o rozwiązanie kontraktu z Arkadiuszem Onyszką, który czeka na przeszczep nerki. - Latem będę już trenował i udowodnię wszystkim, że nie takie przeszkody można pokonać - zapowiada tymczasem golkiper w ?Fakcie?.","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.warszawa.sport.pl","logo":{"url":"http://www.warszawa.sport.pl/logos/510.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":null,"email":null,"name":"wyb. tka","@type":"Person"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Ekstraklasa. Ciszewski: Nie mieliśmy pożytku z Onyszki","image":[]}