Krzysztof Bieńkowski podpisał kontrakt z 4You Airlines AZS Politechniką

Mecz Politechnika - Skra (0:3) obejrzało na Torwarze 4,5 tys. osób

Mecz Politechnika - Skra (0:3) obejrzało na Torwarze 4,5 tys. osób (Fot. Agata Grzybowska / Agencja Gazeta)

19-letni wychowanek Skry Bełchatów, podstawowy rozgrywający reprezentacji Polski swojej kategorii wiekowej Krzysztof Bieńkowski podpisał roczny kontrakt z 4You Airlines AZS Politechniką.


- Po udanym sezonie w barwach drużyny Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Spały otrzymałem kilka propozycji. Ta z Politechniki zainteresowała mnie najbardziej - powiedział Bieńkowski po podpisaniu umowy. - W Warszawie budowana jest ciekawa drużyna, w której będą zarówno moi rówieśnicy, jak i starsi, bardziej doświadczeni zawodnicy. Jestem pewien, że podjąłem słuszną decyzję - cytuje Bieńkowskiego oficjalna strona klubu.

- Nie boję się debiutu w PlusLidze. W Warszawie chcę rozwinąć swoje umiejętności i pomóc zespołowi w osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Zrobię, co w mojej mocy, aby sezon 2014/2015 był dla AZS Politechniki Warszawskiej udany - stwierdził Bieńkowski.

Zobacz także
  • Apoel - Wisła 3:1 Plotki transferowe. Maor Melikson ma ofertę z Legii?
  • Stadion Legii i specjalne lampy do naświetlania trawy Ronan potwierdza, że przechodzi do Legii
  • W meczu z Bugiem debiutował w Polonii Mariusz Ujek, który był wyróżniającym się zawodnikiem w tym meczu. Polonia pokonała Narew i wróciła na pozycję lidera