ONICO AZS Politechnika Warszawska chce zgasić czerwoną latarnię PlusLigi

ONICO AZS Politechnika Warszawska - AZS Częstochowa

ONICO AZS Politechnika Warszawska - AZS Częstochowa (Tomasz Adamaszek)

ONICO AZS Politechnika Warszawska idzie jak burza. Po czterech kolejkach PlusLigi ma na koncie trzy zwycięstwa. Teraz na jej drodze staną siatkarze AZS-u Częstochowa. Do meczu dojdzie w poniedziałek 31 października w hali COS Torwar.
Na Łazienkowskiej zmierzą się zespoły, które znajdują się na dwóch różnych biegunach: ONICO AZS Politechnika świetnie rozpoczęła sezon 2016/2017, ekipa spod Jasnej Góry zaś radzi sobie bardzo słabo. Częstochowianie wygrali zaledwie jeden mecz i w tabeli PlusLigi zajmują szesnaste miejsce. Siatkarze trenera Jakuba Bednaruka muszą być jednak czujni. - Na pewno nie zlekceważymy rywala - zapowiadają.

Po bitwie AZS-ów kolejny z kibiców wyjedzie z hali COS Torwar nową Toyotą Aygo. To efekt akcji, którą stołeczny klub przygotował ze swoim sponsorem - Toyotą Okęcie.

Mecz ONICO AZS Politechnika Warszawska - AZS Częstochowa rozpocznie się o godz. 18.00. Poprowadzą go Tomasz Flis i Jacek Litwin. Komisarzem zawodów będzie Henryk Parzykowski.

Zobacz także
  • PGE Skra Bełchatów PGE Skra - AZS Politechnika: Grają i czekają na decyzję
  • Środkowy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, Andrzej Wrona Andrzej Wrona wrócił do gry!
  • ONICO AZS Politechnika Warszawska podejmie Indykpol AZS Olsztyn "Grać efektownie i zwyciężać". Inżynierowie chcą dostosować się do opraw meczów